Asortyment
Kontakt

Nasz adres:

F.H. BIG FISH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

ul. Mokra 15
32-005 Niepołomice

Telefony:
+48 (12) 653-03-91
+48 (12) 653-01-39

Fax: +48 (12) 376-84-79

E-mail: firma@bigfish.pl

Marka Big Fish w swoim asortymencie posiada około 50 produktów w różnych kategoriach: Śledzie, Szproty, Makrele, Sałatki i Pasty. Są wśród nich pozycje cieszące się wielką popu- larnością wśród klientów. Big Fish oferuje również delikatesowe konserwy z karpia, łososia i flądry. Wszystkie produkty Big Fish są wysokiej jakości, nie zawierają konserwantów, i dodatkowo dos- konale smakują.


Produkty marki King Oscar, a szczególnie sar- dynki, znane są konsumentom w Europie Środ- kowo-Wschodniej, w Australii, Japonii, USA i w Kanadzie. Tuńczyk King Oscar jest pozyskiwany z łowisk w Ekwadorze, przy zastosowaniu metod połowowych chroniących delfiny. Wysoka jakość tuńczyka King Oscar została doceniona przez niezależnych ekspertów z kobiecych pism kuli- narnych.


Produkty Graall wytwarzane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii przetwórstwa spożywczego. Przez cały etap produkcji starannie przestrzegane jest zachowywanie wszelkich norm. Kontrole jakości a także stały nadzór lekarza jest przeprowadzany na wszystkich etapach wytwa- rzania konserw. Ocenia się jakość surowca, jego wygląd, smak i konsystencję.


Dział kontroli jakości produktów firmy B.M.C. ocenia każdą partię produkcyjną nadając jej klasę zgodnie z wymogami Polskich Norm. ponad 80% wyrobów uzyskuje pierwszą klasę.


W dniu dzisiejszym firma Dega proponuje swoim konsumentom ponad 50 rodzajów wyrobów garmażeryjnych głównie różnego rodzaju sałatek i przetworów rybnych. Wyroby firmy Dega są sprzedawane w hurtowniach i sieciach sklepów całej Polski.


Lisner jest wiodącym na rynku producentem najwyższej jakości przetworów rybnych. Marka Lisner to dziś najlepiej rozpoznawalny znak graficzny pośród znaków wszystkich producentów przetworów rybnych oraz sałatek w Polsce. Nazwa firmy wywodzi się od nazwiska rodu Lisner.